Спеціалізація адвоката і партнерів
  • Головна /
  • Спеціалізація адвоката і партнерів

Спеціалізація адвоката і партнерів

Перелік спеціалізації Адвоката Темеченко С. Л.

АДВОКАТ ПО ДТП (Автоадвокат) - ЕКСТРЕНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА. Адвокат по ДТП допоможе при вирішенні найскладніших ситуацій. Захистить в кримінальному процесі. Допомога по ст. 124, 130 КУпАП. Надасть послуги по страховому відшкодуванню.

Якщо Ваші права, свободи та інтереси порушені, не визнаються або оспорюються, Вам необхідно захистити їх в досудовому або судовому порядку, довірте Вашу справу досвідченому адвокату у цивільних справах (цивільному адвокату)

Адвокат з питань пенсійного забезпечення надає правничу допомогу з усіх питань стосовно нарахування, отримання пенсій та соціальних виплат, перерахунку пенсій. Пенсійний адвокат допоможе підготувати необхідні документи, правильно скласти скарги і заяви, знайти вірне рішення вашої проблеми.

Адвокат з розлучень, розділу майна подружжя, адвокат в Дніпрі захистить Ваші права та інтереси у сфері сімейних відносин, складе шлюбний контракт, інший сімейний договір, надасть кваліфіковану консультацію. Адвокат по спорах про визначення місця проживання дитини.

Адвокат по адміністративних справах у Дніпрі оскаржить рішення, дії або бездіяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб.

Адвокат по господарських справах в Дніпрі - це юридична допомога бізнесу, включаючи представництво інтересів юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців в різних судових інстанціях, контролюючих органах та недержавних організаціях (в тому числі в банках)

Адвокат в Дніпрі по Житловим справам захистить Ваші права, свободи та інтереси у сфері житлових правовідносин (надання в користування, приватизація житла, вселення, виселення, усунення перешкод в користуванні).

Адвокат у спадкових справах захистить Ваше право на спадщину, відновить термін на вступ в спадок, оскаржить заповіт, допоможе реалізувати право на спадщину, надасть кваліфіковану консультацію.

Адвокат по військовим справам в Дніпрі Темченко С.Л. та партнери надає професійну домомогу у сфері військового права. Допомога ветеранам АТО.

Адвокат по міграційному праву в Дніпрі надає юридичну допомогу для іноземців (осіб без громадянства), біженців з отримання адміністративних послуг в Державній міграційній службі України в Дніпропетровській області

Вам потрібна юридична консультація?
Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і ми почнемо співпрацю.
Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на консультацію
+38 (067) 636-56-02; +38 (066) 012-30-54

Наші переваги

Надаємо незалежну професійну допомогу адвоката на високому рівні.
Кращі ціни на послуги
Предоставление профессиональной помощи клиентам, сотрудничаем с партнерами
Команда професіоналів

Предоставление профессиональной помощи клиентам, сотрудничаем с партнерами

Реальна допомога у вирішенні проблем
Предоставление профессиональной помощи клиентам, сотрудничаем с партнерами
Досвід роботи більше 20 років
Предоставление профессиональной помощи клиентам, сотрудничаем с партнерами
Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×